EkoPC Kart Tamir Merkezi (KTM)

EkoPC KTM, her tür dizüstü bilgisayar, PC ve diğer elektronik cihazlara ait elektronik kartların onarımını yapmaktadır.

Merkez bünyesinde bulunan otomatik BGA rework istasyonu ve SMT rework istasyonları sayesinde anakartlardaki elektronik problemlerin yüzde 90'dan fazlası başarıyla giderilebilmektedir.

Marka bağımsız notebook (dizüstü) anakart tamir bakım onarım hizmetleri

EkoPC KTM; anakart, ekran kartları, video kartları gibi bileşenlerin çipsetlerinin değişim ve yenilenmesinde marka bağımsız olarak hizmet vermektedir.

Arızalı Cihaz Gönderme ve Teslim Alma Prosedürü

Arızalı cihazınızı ücretsiz olarak UPS Kargo ile gönderebilirsiniz. Bunun için;

Cihazınızı kırılmayacak şekilde düzgünce paketleyerek UPS Kargo'yu (444 00 33) arayın.

W4478R cari kodlu EkoPC firmasının Bursa şubesine paket göndermek istediğinizi bildirin.

Lütfen Dikkat: Teknik servisimiz, bilgisayarınızda yüklü yazılımlardan hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Sisteminizi göndermeden önce mutlaka yazılımlarınızın yedeğini alın.

Cihazınıza fiyat tespiti yapıyoruz (*), fiyatı onayladığınız takdirde onarılan cihazınızı yine ücretsiz olarak geri gönderiyoruz. Size bildirilen tamir ücretini cihazı teslim eden kargo görevlisine ödüyorsunuz (teslimattan önce kredi kartı ile de ödeme yapabilirsiniz.)

Merkezimize gönderdiğiniz cihazlarınızın durumunu çevrimiçi olarak Arızalı Ürün Takibi sayfamızdan veya telefon yoluyla (0224 452 05 02) sorgulayabilirsiniz.

 

(*) Tarafınıza bildirilecek onarım ücretinin onaylanmaması durumunda 30 TL Arıza Tespit Ücreti talep edilecektir.kobiler arasý reklam deðiþim sistemi eKobi.net